Firmast

 

Üle 30 aasta head und

 

Unikulma on Soome perefirma, mis on tegutsenud parema une nimel juba aastast 1985. Unikulma annab tööd u.100 töötajale oma Vantaa tehases ja 13-s kaupluses. Unikulma põhitoode on individuaalselt kujundatud ja valmistatud  madratsitega voodid. Üsna tuntud tootja ollakse ka haigla- ja hooldevoodite alal. Voodimadratsite  valmistamisel kasutatakse  Uniklab®-mõõteseadet, mille abil mõõdetakse madratsile magaja keha poolt avaldatavat pinnasurvet. Unikulma tootevalik sisaldab kõike magamistuppa vajalikku eesmärgiga tagada tervislik uni ja kliendi rahulolu.

Unikulma on  jõukas ettevõte, mis on saanud mitmete aastate jooksul kõrge Alfa - krediidireitingu Suomen Asiakastieto Oy-lt ja mida on loetud Kauppalehti Oy uurimus ja analüüsiüksuse Balance Consulting’u reitingus maksevõime poolest edukaks ettevõtteks. Eduka ettevõtte sertifikaadi saanud ettevõtte tunnused on: väljakujunenud majandustegevus, stabiilne areng, head näitajad ja kasumlikkus, tugev rahaline seis  ja jätkusuutlikkust tagav maksuvalmidus.

 

Inimkeha on hämmastavalt mitmekesine süsteem. Seejuures on uni üks tähtsamaid faktoreid tagamaks inimtegevuse aktiivsuse. Uni laeb aju ja puhastab närvisüsteemi. Hea uni teeb inimese loovaks, positiivseks ja saavutusvõimelisemaks sõltumata sellest, mis on tema amet või kus ta elab. Maailm on täis pingeid, hea enesetunde saavutamiseks või säilimiseks tuleb just inimesel endal midagi ette võtta. Vähene ja halb uni ei tee meid energilisemaks ega võimalda saavutada lõppkokkuvõttes rohkem - just heal unel on tohutu jõud.

 

 

Unikulma Tallinn

 

Järve Keskus

Pärnu mnt. 238

11624 Tallinn

 

tel. +372 666 1106

unikulma(at)unikulma.ee

E-P 10-20

© Copyright Unikulma Oy +358 207 280 280

 

Reg.kood 11059901

KMKR nr. EE10092435