UnikHotel

 

Unikulma pakub rohkem kui 30-aastasele kogemusele toetudes individuaalseid lahendusi kodudesse ja hotellidesse. Vastupidavus, põhjamaine välimus ja kõrge kliendirahulolu on teinud Unikulma UnikHotel-voodist Soome enim nõutud voodi hotellidele, kes soovivad pakkuda oma klientidele parimat võimalikku ööund.

 

 

UnikHotel-kollektsioon on arendatud täitmaks tänapäeva majutusasutuste vajadusi ja tingimusi. Unikulma on võtnud hotellide erinõudmised väga suure tähelepanu alla. Unikulma voodid on kohandatud eri kaaluga kasutajate vajadustele ning tagavad suurepärase lõdvestunud ja rahuliku ööune. Kõige paremini tunneb kvaliteetse voodi ära selle moekast välimusest ning kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest. Hotellinduses on äärmiselt tähtis, et nimetatud omadused säiliksid muutumatuna aastast aastasse.

 

 

Investeering heasse voodisse on kindlaim viis tõsta oma konkurentsivõimet ja tagada kliendi tagasitulek üha uuesti ja uuesti. Meie kogenud meeskond tutvub hotelliga, potentsiaalsete klientidega ja nende võimalike voodivajadustega. Kui oleme välja selgitanud, missugused on konkreetse hotelli vajadused, valmistame, transpordime ning paigaldame tooted kokkulepitud tähtajaks.

 

 

Loe täpsemalt ja vaata näidistöid leheküljelt www.hotellisanky.fi

Unikulma Tallinn

 

Järve Keskus

Pärnu mnt. 238

11624 Tallinn

 

tel. +372 666 1106

unikulma(at)unikulma.ee

E-P 10-20

© Copyright Unikulma Oy +358 207 280 280

 

Reg.kood 11059901

KMKR nr. EE10092435