top of page
SteadyBody_Minttu-10.jpg

UUS VÄRV!

Näyttökuva 2021-4-27 kello 9.23.30.png
Näyttökuva 2021-4-27 kello 9.23.30.png

Mida Steadybody teeb?

Voodipesu võib muuta kõik 

Andsime Unikulma SteadyBody®-voodipesu

oma klientidele proovida. 

"Ma ei ole nende linade vahel magades higistanud ning ka alasti magades ei ole olnud külm/palav. Hommikul voodit tehes on selline tunne, nagu oleksin linad alles äsja ära vahetanud. Ma ei oleks seda uskunud, kui oleksin SteadyBody voodipesu kohta vaid tootetutvustust lugenud. Olen nende linade vahel maganud nüüdseks kaks nädalat ja saan neid soovitada!"

Tipptehnoloogia ja parimad materjalid.

Luksuslikust tehnilisest materjalist ja innovaatilisest SteadyBody®-kiust valmistatud tolmuvabad voodilinad tasakaalustavad une eri etappidest tingitud temperatuurierinevusi ja tagavad magajale optimaalsed magamistingimused kogu ööks.

 

Tipptasemel tehnoloogia tagab parima võimaliku unekogemuse, nii et magaja ei ärka öösel üles higistamise, külmetamise, „rahutute jalgade“ ega lihaskrampide tõttu.

 

Funktsionaalsete SteadyBody®-voodilinade süsinikkiust ruudustik stabiliseerib keha loomulikke elektrivälju ja on selle läbi keha elektrivälja maandavate omadustega. Patenteeritud süsinikkiust struktuur muudab keha loomuliku elektrilise pinge soojuseks. SteadyBody®-linade vahel magamine mõjub kehale rahustavalt ning uni on taastav ja lõõgastav. Magaja ei kipu öö jooksul ka nii palju rahmeldama, uni algab rahulikult ning jätkub sellisena kogu öö. Parima lõpptulemuse saavutamiseks soovitame SteadyBody®-linade vahel magada alasti.

Maria-steadybody-web-9.jpg

Viimistle oma mõnus unekogemus õige tekiga.

Soovitame kasutada SteadyBody®-aluslina ning tekikotti koos SteadyBody®-tekiga, sest siis on nende toodete mõju kõige ulatuslikum. SteadyBody®-tekid on loodud selleks, et ära hoida head und häirivaid tegureid - higistamist, külmetamist, stressi, ”rahutuid jalgu” jne. SteadyBody®-tekkide tootevalikust leiad kergeid ja õhukesi tekke, pontsakaid suletekke ning ka rahustavaid raskustekke.

SteadyBody®-tootevalikus on lisaks ka nutikad unehügieeni parandavad tooted - hõlpsasti pestavad ja eemaldatavad padja- ning madratsikatted.

Steadybody tootevalikust leiad ka tekke, padjakatteid ning pealismadratsikatteid.

bottom of page