top of page

MOOTORVOODI

Unikulma mootorvoodid on kvaliteetsed ja lihtsad käsitseda. Mootorvoodi tervisele kasulikud omadused ja mugavus koos kauni väljanägemisega annavad magamisele hoopis uue kvaliteedi. Mootoriga voodi koosneb pinnapehmust andvast pealismadratsist, ergonoomilisest vedrumadratsist, mootorialusest ning reguleeritavast voodipõhjast. Mootorvoodis saab oma asendit mugavaks sättida peatsit ja jalutsit tõstes või langetades.

Moottorivuode

NORSKAD?

Norskamine tuleneb sageli magamise ajal selja peale keeramisest, mille tingib madrats, millel pole mugav külje peal magada. Oma kehale sobiv madrats võimaldab magada ergonoomilistes asendites ja teeb küliliasendis püsimise lihtsamaks. Kui madrats annab järele ja toetab keha just õigetest kohtadest, siis ei muutu ka näiteks käed tuimaks, mis sunnibki inimest selja peale keerama. Kõige selle tagajärjel väheneb ka norskamine. Mootorvoodis saad peatsit tõsta just nii palju, kui sulle vaja on, ning ergonoomilise padja abil saad sättida ka pea asendi optimaalseks, nii et hingamisteed püsivad avatuna ning norskamine väheneb või kaob sootuks. See on padja puhul väga oluline, et padja kõrgust saaks ise reguleerida just endale sobivaks.

VOODIPÕHJA REGULEERIMINE

Kõikides Unikulma mootorvoodites on reguleeritavad lipid. Magaja saab nende abil voodit enda vajadustest lähtudes kõvemaks või pehmemaks sättida, mis annab magajale rohkem mänguruumi. Eriti just raseduse ajal annab võimalus voodipõhja oma keha järgi reguleerida suure lisaväärtuse.

OHUTU UNI

Unikulma mootorvoodite elektrilised osad on kõik selliselt kaetud, et elektriseadmed häiriksid võimalikult vähe sinu magusat und.

LISAVARUSTUS

Voodisse on võimalik hankida lisavarustusena nii valgusteid kui laadimispunkte. Saadaval on ka vibratsioonimassaažifunktsioon, mis lõdvestab nii keha kui vaimu.

JÄRELREGULEERITAV

Kõikides Unikulma mootorvoodites on reguleeritavad lipid. Magaja saab nende abil voodit enda vajadustest lähtudes kõvemaks või pehmemaks sättida, mis annab magajale rohkem mänguruumi. Eriti just raseduse ajal annab võimalus voodipõhja oma keha järgi reguleerida suure lisaväärtuse.

Runkopatja

VEDRUVOODI

Vedruvoodi on terviklik lahendus, mis koosneb reguleeritavate lippidega voodipõhjast ning vedrukihist (Level 1 kuni Level 4).

Kvaliteetsed üksikult pakitud vedrud pakuvad magajale nii vajalikku tuge kui pehmust. Selline voodi on elegantne oma lihtsuses ja kvaliteedis ning tagab sulle mõnuse ja tervisliku une.

JÄRELREGULEERITAV

Unikulma vedruvoodis on reguleeritavate lippidega voodipõhjad. Magaja saab nende abil voodit enda vajadustest lähtudes kõvemaks või pehmemaks sättida, mis annab magajale rohkem mänguruumi. Eriti just raseduse ajal annab võimalus voodipõhja oma keha järgi reguleerida suure lisaväärtuse.

KERGE HOOLDADA

Vedruvooditesse saab nii 15 cm kui 23 cm kõrgeid voodijalgu. Kõrgemad jalad teevad voodi alt koristamise lihtsamaks ning ka voodist tõusmine on niimoodi kergem. Voodi ümbriskate käib lukuga lahti, nii et selle eemaldamine on vajadusel väga lihtne.

jenkkivuode

JENKKIVOODI

Kui mootorvoodi huvi ei paku, siis sobib hästi efektne jenkkivoodi. Voodi koosneb ühe- või kahekihilisest vedrumadratsist ning reguleeritavate lippidega voodialusest. Vedrumadratsisse saab sisse mitut erinevat vedrustuse varianti. Kaheinimesevoodi puhul tehakse kas ühe suure madratsi sisse mõlemale magajale tema keha järgi vedrustus või pannakse kõrvuti kaks väiksemat vedrumadratsit ning nende peale suur pealismadrats, mis teeb voodist terviku. Jenkkivoodeid on saadaval mitmes standardmõõdus.

JÄRELREGULEERITAV

Ka jenkkivoodis on reguleeritavate lippidega voodipõhjad. Magaja saab nende abil voodit enda vajadustest lähtudes kõvemaks või pehmemaks sättida, mis annab talle rohkem mänguruumi. Eriti just raseduse ajal annab võimalus voodipõhja oma keha järgi reguleerida suure lisaväärtuse.

ÜKS SUUR VÕI KAKS VÄIKEST

Jenkkivoodi võid osta ka kahe väikese vedrumadratsiga. Suure madratsi hooldamine ning selle liigutamine võib osutuda keeruliseks.

Kui palju maksab hästi magatud öö?

Hea voodi on investeering oma heaolusse. Hästi magatud öö laseb meil päeva väljakutsetega paremini toime tulla. Une mõju tervisele ei maksa alahinnata. Lisaks on õhtul tore kaunisse voodisse magama minna.

Investeeri endasse. Mõtiskle, kui palju aega veedad voodis, võrreldes seda näiteks ajaga, mille veedad autos? Kas sa oled mõelnud, et kui säästad päevas ühe kohvikust ostetud kohvitassi raha, siis saad just endale sobiva, keha järgi tehtud mootorvoodi? Broneeri aeg UnikLab mõõtmisesse unikulma@unikulma.ee ja küsi meie unespetsialistilt ka järelmaksu kohta. Tere tulemast!

bottom of page