top of page

PERSONAALNE VOODI

Heal puhkusel on väga suur jõud. Hästi magatud öö laseb meil päeva väljakutsetega paremini toime tulla ja nautida ka väikeseid igapäevarõõme. Inimesed kasvavad ja läbivad elu erinevaid etappe, mis muudavad ka meie und ja voodit puudutavaid nõudmisi. Iga inimene on unikaalne, iga inimese keha on ainulaadne. Vanus, sugu ning elustiil määravad ära, mida me oma voodilt vajame.

UNIKLAB-MÕÕTMINE

Unikulmas mõõdame me oma kliendid üle UnikLab-mõõtmissüsteemi abil, mis registreerib keha pinnasurvet madratsile. Mõõtmistulemused annavad meile olulist infot individuaalsest magamisergonoomiast, mille põhjal valmistatakse madratsisse just sinu kehale sobiv vedrukaart.

HEA UNE EELKÄIJA

Unikulma professionaalne meeskond koosneb füsioterapeutidest ja ergonoomiadisaineritest. Unikulmas valmistatakse UnikLab-mõõtmise ja uneanalüüsi põhjal just sulle sobiv voodi. Meilt saad teavet ja abi ka selle kohta, mille muuga saad mõjutada magamistoa ergonoomiat puudutavaid tegureid.

ERGONOOMIA | GARANTII

Level 3 ja Level 4 vedrumadratsiga kaasneb lisaks tavapärasele kümneaastasele garantiile ka ergonoomiagarantii. Ergonoomiagarantii tagab, et personaalne vedrustus sobib sinu kehaga. Ergonoomiagarantii on jõus kolm kuud voodi kohaletoomise päevast. Selle aja jooksul jõuab keha uue vedrustusega harjuda ning vedrud hakkavad tööle nii, nagu vaja. Uuri lisa ergonoomiagarantii kohta oma unespetsialistilt.

SOOMES VALMISTATUD, KA VEDRUD

Kõik personaalsed voodid valmistatakse käsitööna Unikulma tehases Vantaas. Valmistame ka vedrud ise, oma Unikulma vedrumasinaga, et tagada vedrude kõrge kvaliteet. Meie osavad transpordimehed toovad voodi teile koju ja ka paigaldavad.

Kotimainen

MADRATSITE TASEMED

Unikulma madratsid jaotuvad nelja klassi. Neist Level 3 ja Level 4 madratsid valmistatakse alati just sinu keha järgi.

LEVEL 4

Luksuslik Level 4 vedrumadrats valmistatakse UnikLab-mõõtmistulemuste põhjal. Madratsil on vähemalt kaks käsitööna valminud kuumkarastatud vedrudest koosnevat vedrukihti. Ülemine vedrukiht valmistatakse magaja keha järgi. Erakordselt tundlik ja tihe vedrustus sobib ideaalselt kas väga suurtele ja rasketele magajatele või siis vastupidi – väga kleenukestele magajatele.

LEVEL 3

Level 3 vedrumadrats valmistatakse UnikLab-mõõtmistulemuste põhjal ning annab hea une. Vedrustus valmistatakse käsitööna magaja keha vajadustest lähtudes tundlikest eraldi pakitud kuumkarastatud vedrudest. Selline voodi toetab selja ja keha heaolu ning parandab vajaduse korral lihaste düsbalanssi.

LEVEL 2

Level 2 on eeltsoneeritud vedrumadrats, millel on õlapehmendus. Madrats valmistatakse käsitööna üksikult pakitud kuumkarastatud vedrudest. Selline rühile hästi mõjuv vedrumadrats sobib ideaalselt magajale, kelle selg on terve.

LEVEL 1

Level 1 on omas klassis hinnatud vedrumadrats, mis valmistatakse käsitööna üksikult pakitud kuumkarastatud vedrudest. Madratsit on saadaval kolmes kõvaduses nii eraldi vedrumadratsi kui vedruvoodina. Selline madrats sobib ideaalselt kasvueas lastele või tuppa, kus magajad vahetuvad - näiteks külaliste magamistuppa või suvilasse.

bottom of page