top of page

VÕTA HEA UNI

KOOSTÖÖPARTNERIKS

Ettevõtetele suunatud teenused ja tooted aitavad sinu klientidel, koostööpartneritel ja personalil paremini magada ning tõstavad heaolutunnet. Meie kvaliteetsed tooted pakuvad mõnusa une, mis suurendavad kliendirahulolu, annavad uut energiat ja vähendavad haiguse tõttu töölt eemalolekut ning tüdimust. Meie tooted on välja arendatud aastakümnete jooksul klientide tagasisidest lähtudes. Meie põhieesmärk on tagada täielik kliendirahulolu.

 

Ettevõtetele suunatud teenused hõlmavad hotellitooteid, hooldusvoodeid ja -tooteid, loenguid ettevõtetes, ettevõttepõhiseid soodustusi firma töötajatele ning firmakingitusi. Huvi korral küsi täpsemalt unikulma(at)unikulma.ee või 666 11 06.

LOENGUD JA KLIENDIKOHTUMISED

Kohtumistel räägime hea une vajalikkusest, aitame sinu töötajatel paremini magada ning tekitame neis huvi oma une kvaliteedi vastu. Inimene, kes magab öösel hästi, on päeval energilisem ja ta enesetunne on parem. Ettevõtte edukust mõjutavad suurel määral haiguspäevade võtmine ja töötüdimus, mis on otseselt seotud unega – kas liiga vähese une või selle halva kvaliteediga. Anname kohtumiste käigus nippe, mida kasutades saavutab inimene parema unekvaliteedi. Kohtumise ja selle sisu ehitame üles ettevõtte vajadustest lähtudes. Tuleme nii teie juurde kui saame kokkusaamisi läbi viia ka meie kaupluses.

HOOLDUSTOOTED

Pakume eakatele ning hooldust vajavatele inimestele kvaliteetseid ja koduse väljanägemisega voodeid ning tooteid. Kui soovid rohkem infot, siis võta ühendust unikulma(at)unikulma.ee või 666 11 06.

HOTELLITOOTED

Unikulma pakub rohkem kui 30-aastasele kogemusele tuginedes individuaalseid lahendusi kodudesse ja hotellidesse. Vastupidavus, põhjamaine välimus ja kõrge kliendirahulolu on teinud Unikulma UnikHotel-voodist Soome enim nõutud voodi hotellidele, kes soovivad pakkuda oma klientidele parimat võimalikku ööund.

UnikHotel-kollektsioon on välja töötatud täitmaks tänapäeva majutusasutuste vajadusi ja tingimusi. Unikulma on võtnud hotellide erinõudmised väga suure tähelepanu alla. Unikulma voodid on kohandatud eri kaaluga kasutajate vajadustele ning tagavad suurepärase lõdvestunud ja rahuliku ööune. Kõige paremini tunneb kvaliteetse voodi ära selle moekast välimusest ning kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest. Hotellinduses on äärmiselt tähtis, et nimetatud omadused säiliksid muutumatuna aastast aastasse.

Investeering heasse voodisse on kindlaim viis tõsta oma konkurentsivõimet ja tagada kliendi tagasitulek üha uuesti ja uuesti. Meie kogenud meeskond tutvub hotelliga, potentsiaalsete klientidega ja nende võimalike voodivajadustega. Kui oleme välja selgitanud, missugused on konkreetse hotelli vajadused, valmistame, transpordime ning paigaldame tooted kokkulepitud tähtajaks.

bottom of page